Hakkımızda

Hakkımızda

Baskihazir.com, Türkiye’nin önde gelen online Dijital Baskı firmalarından bir tanesi. 2004 yılından bu yana sahip olduğu Reklamcılık deneyimini, gelişen teknolojiler ile harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacını taşıyor. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini online ortamda kullanıcılarına sunma hedefiyle yola çıkan firma, 2016 yılında baskihazir.com projesini hayata geçirdi.  

Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan baskihazir.com, sadece alım satan yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden tasarladıkları veya daha önce tasarlayıp da Baskihazir.com’un sistemine yükledikleri baskı işleri en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikada üretiliyor.

Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan Baskihazir.com, sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak son kullanıcıya optimum düzeyde hizmet sunuyor.

 

Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye, Dijital Baskıdan Grafik Tasarım'a kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan baskihazir.com, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor.

 

Alanlarında uzman yazılım ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Baskihazir.com çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor.

 

En uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş Baskihazir.com Türkiye'nin En Ucuz Dijital Baskı Merkezi sloganıyla hizmet vermektedir.